Технологiя "WordPress" - Веб студія Planeta Web
15697
page,page-id-15697,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Технологiя “WordPress”

wordpress_logo

WordPress: що це і для чого?

WordPress – це одна з найпопулярніших в світі систем управління контентом (Content Management System або CMS). Основне завдання цього програмного забезпечення – надання користувачеві інструментарію для виконання різноманітних операцій над WEB-сайтом. Щоб пояснити, що таке WordPress, досить ознайомитися з основним функціоналом даного ПЗ – сюди входить:

Створення вмісту (контенту) і організація роботи над ним. Під контентом розуміються сторінки сайту і абсолютно все, що вони можуть містити – текст, фотографії, відео і будь-яка інша мультимедійна інформація.

Управління контентом – створення, зберігання, видалення, установка атрибутів, установка рівня і контроль доступом, контроль потоками даних і т.д.

Публікація і зняття з публікації в ручному або автоматичному режимі (за часом, в порядку появи більш свіжої інформації та інші умови);

Надання користувачам сайту (як власникам, так і відвідувачам) інструментів для швидкої навігації і пошуку необхідної інформації.

Чи можна створити сайт на WordPress?

Можна сміливо сказати, що саме для цього і призначений WordPress. Більш того, створити сайт на Вордпресс – куди простіше завдання, ніж використання традиційних інструментів. Тут маються на увазі сама мова гіпертекстової розмітки (HTML) і різні мови програмування, котрі генерують HTML, що виконують різні сценарії на сторінках і інші завдання (PHP, JavaScript, Python і інші). Більш того, користувачам також доступні інструменти, що дозволяють створювати свій власний дизайн сайту на WordPress. Хоча, варто відзначити, що в базову комплектацію Вордпресс включені десятки шаблонних дизайнів.

З усього цього випливає, що, використовуючи ці програми, для створення простенького сайту і наповнення його необхідною інформацією користувачеві зовсім не обов’язково знання мов програмування. Але ключове слово тут – «простенький», тому що великий сайт (наприклад, інтернет-магазин) все-таки потребує певних навичок і знань.

Інтеграція з іншими CMS

Одна з ключових особливостей Вордпресс – це можливо її інтеграції з іншими системами управління контентом. Візьмемо, наприклад, Magento. Ця система призначена спеціально для управління інтернет-магазином. Будь-сайт на WordPress може включати в себе, скажімо, окремий розділ, який буде управлятися системою Magento. Таким чином, користувач отримає ще більше інструментів для управління своїм сайтом, отримавши можливість додавання на нього різноманітного контенту і продажу товарів / послуг через вбудований інтернет-магазин.

Чи просто це?

Як зазначалось вище, створення великих сайтів і потребує від користувача певних навичок не тільки в роботі з самою системою, але і програмуванні. Якщо ви маєте намір відкрити свій бізнес в мережі або запустити будь-який інший проект під управлінням WordPress, ви можете звернутися за допомогою в компанію «Planeta Web». Наші фахівці допоможуть вам не тільки зі створенням, а й з супроводом сайту, наповнюючи його необхідним контентом і виконуючи будь-які операції над ним.