Основа успішного сайту - Веб студія Planeta Web
15623
single,single-post,postid-15623,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

22 Сер Основа успішного сайту

Розробка сайту – це мабуть найважливіший етап без виключення будь-якої рекламної кампанії в мережі інтернет. Пошукове просування сайту не принесе бажаної результату, якщо сайт не здатний утримати відвідувачів і спонукати їх до покупки або замовлення товарів і послуг. Завдяки великим знанням і досвіду в області інтернет маркетингу, ми створюємо сайти, які стають постійними джерелами прибутку для наших клієнтів.

На чому ґрунтується хороший сайт:

1) Хостинг

Хостинг – це майданчик для розміщення сайту, завдяки якому він стає загальнодоступним для всіх користувачів мережі. Від правильного вибору хостинг-майданчика залежить якість роботи ресурсу, і в першу чергу, швидкість завантаження сторінок. Економити на хостингу при створенні веб сайту категорично не можна, оскільки перенесення сайту на інший майданчик – процес досить тривалий і трудомісткий. А тим більше не варто використовувати безкоштовні майданчики. Якщо Ви не орієнтуєтеся, як краще обрати хостинг, зверніться в професійну веб-студію, де напевно допоможуть вам вибрати надійного і перевіреного провайдера.

2) CMS

CMS, іншими словами – система управління вмістом сайту (двигун), відповідає за зручність створення, оновлення та редагування контенту сайту, його текстової та мультимедійної складових, і можливість додавання нових корисних модулів, наприклад, системи пошуку, опитувань, форуму та ін. При розробці сайтів виникає питання вибору CMS, і нерідко замовники схиляються на користь безкоштовних двигунів, яких, до речі, існує не мало. Однак БЕЗКОШТОВНІ CMS мають обмежений функціонал, що може істотно ускладнити роботу з ресурсом, особливо якщо в подальшому ви матимете намір розширити і доповнити його можливості. Тому економити на системі управління при створенні сайту не рекомендується, особливо якщо це буде багатофункціональний портал, корпоративний ресурс або інтернет-магазин.

3) Контент

Якщо дизайн сайту визначає перше враження у відвідувачів, то контент – їх подальша поведінка на сайті. Зацікавити, переконати в винятковості пропозиції і стимулювати до покупки може тільки якісний контент – легкі та інформативні тексти, наочні зображення, фотографії, банери. У той же час неякісний матеріал тільки відштовхує користувачів, викликаючи недовіру до компанії і якості її продукції. До того ж неякісні статті при розробці сайту негативно позначаються і на просуванні ресурсу в пошукових системах, оскільки неунікальний, перенасичений ключовими словами текст знижує сайт в ранжуванні.

Підтримка роботи сайту вимагає постійного вкладення ресурсів: як по трудомісткості так і фінансових. Оптимальний баланс ціна-якість, Вам допоможе знайти студія веб-розробки, ґрунтуючись на аналізі Ваших цілей і завдань.