Технологiя "ModX" - Веб студія Planeta Web
15701
page,page-id-15701,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Технологiя “ModX”

modx_logo

Modx – безкоштовна CMS, система управління контентом сайту, на якому вона встановлена. Modx є непоганою заміною більш складних систем типу Drupal або REVO. CMS Modx – написана на PHP і повністю безкоштовна. Це означає, що ви можете створити Modx інтернет магазин, заплатити за його розробку і почати заробляти гроші.

Ми вже давно займаємося розробкою сайтів на Modx. Ми вибрали цю систему завдяки її невибагливості і можливості використання цілої бібліотеки зовнішніх модулів. Система «з коробки» працює з найпопулярнішою СУБД MySQL.

Через некомерційну спрямованість проекту, в 2005 році розробники вирішили відкрити код Modx і дозволили всім бажаючим безкоштовно використовувати і модифікувати систему під свої потреби. Через кілька років з’явилося дві версії розвитку Modx – Revolution і Evolution. Різниця між версіями – в деталях, які важливі тільки професіоналам.

За допомогою Modx ми можемо написати практично будь-який сайт: візитку, інтернет-магазин або сайт для великої компанії. Розробка сайтів на Modx – не єдине наше заняття. Ми так само можемо супроводжувати ваш сайт, займатися його просуванням в пошукових системах і покращувати його SEO-складову протягом усього часу роботи сайту. Також ми допоможемо вам розібратися з усіма тонкощами управління сайтом через панель Modx.

Ми пропонуємо створення сайту на Modx з використанням готових шаблонів, або з розробкою унікального дизайну, що запам’ятається. Шаблони допоможуть заощадити час і кошти, але хороший дизайн зверне увагу для більшї кількості клієнтів. З використанням MODX Evolution ви легко зможете самі займатися наповненням сайту. Ви зможете самостійно додавати картки товарів, редагувати опис послуг і структуру сторінки.

MODX Revolution – прогресивна переробка старої MODX. Revolution може бути використана в важких проектах, в яких необхідно реалізувати підтримку декількох баз даних, вирішувати завдання пов’язані з об’єктно-орієнтованим програмуванням, поставити фільтрацію контента або щось ще. Зазвичай роботу з Revolution замовляють ті, хто точно визначився із завданнями для свого сайту і з планами на майбутнє.

Тим, хто стежить за безпекою сайту, безсумнівно сподобається захищена архітектура MODX. Фільтрація запитів і постійно оновлюваний код захистить вашу базу даних від SQL ін’єкцій. Так само в MODX добре реалізована можливість роботи з мультимовними сайтами, що є плюсом для великих міжнародних корпорацій.