Технологiя "Drupal" - Веб студія Planeta Web
15695
page,page-id-15695,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Технологiя “Drupal”

drupal_logo

При створенні сайту слід дуже уважно ставитися до вибору CMS. Система управління контентом дуже сильно впливає на те, наскільки просто вам буде додавати контент на свій сайт, створювати додаткові сторінки або змінити структуру сайту. На початку шляху, ми довго думали, яка CMS буде найперспективнішою і зручною для розробки сайтів, і зупинилися на Drupal commerce.

Що таке Drupal? Це система, яка з 2000 року розробляється колективом веб-розробників і поширюється на безкоштовній основі. Система Drupal відмінно підходить для розробки досить різних сторінок і сайтів, а також веб-додатків. Багато хто порівнює її з Лінукс, який має безліч дистрибутивів, що розробляються членами спільноти. Такий підхід дозволив створити безліч модифікацій і збірок, що підходять під різні цілі.

Створення сайту на Drupal – це те, що ми вміємо найкраще. Ми займалися розробкою різноманітних сайтів – порталів новин, візиток, інтернет магазинів і форумів. Drupal шаблони дозволяють в швидкі терміни зробити чорновий варіант сайту, щоб клієнт зміг ознайомитися з функціоналом майбутньої сторінки. Drupal здатний працювати з HTML5 та CSS3, завдяки чому ваш сайт буде виглядати сучасно і красиво.

Які сайти можуть бути створені? Найвідоміші сайти на Drupal – сторінки Warner Brothers, MTV, Ubuntu і FeedEX. Їх власники обрали безкоштовну систему Drupal, тому що оцінили її ефективність і можливість модифікацій під певні завдання.

Чиста Drupal установка не може майже нічого. Щоб отримати потрібний вам функціонал, необхідно додати потрібні модулі, або написати власні необхідні функції. Повністю використовувати цю можливість зможуть лише справжні професіонали в розробці сайтів – враховуючи нас.

За період роботи з Друпал ми навчилися багато чому – адаптувати сайт до показу на мобільних пристроях, підключати API від Google, YouTube і соціальних мереж і використовувати бази даних. За допомогою Drupal ми можемо розробити сайт будь-якої спрямованості: від особистого блога, до важкого сервісу відеохостингу.

Варто пам’ятати про те, що сайти, створені на Drupal, легко можуть бути модифіковані, розширені і повністю перекроєні. Ядро залишається незмінним, а функціонал можна змінити, просто встановивши відповідні модулі. Drupal досить невимоглива до ресурсів, так що зміна формату сайту не повинна вплинути на його продуктивність.