Технологiя "1С Бітрікс" - Веб студія Planeta Web
15704
page,page-id-15704,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Технологiя “1С Бітрікс”

1s-bitrix_logo

Створення сайтів на 1С Бітрікс

Ми – професійна, націлена на якісний результат команда дизайнерів, верстальників та програмістів, що пропонують повний спектр послуг зі створення сайтів різного призначення. У своїй роботі ми використовуємо велику кількість програмних засобів, в тому числі потужну і одну з найбезпечніших систем управління вмістом – 1С Бітрікс. Напевно, ви не раз чули про цю платформу. І це не дивно, адже система Бітрікс фігурує в безлічі публікацій і новин в інтернеті, по телебаченню та інших ЗМІ. Якщо ви вирішили створити свою особисту сторінку, корпоративний сайт, розважальний портал або навіть інтернет магазин на Бітрікс, скажімо прямо, ви на вірному шляху реалізації ваших ідей!

Що таке Бітрікс?

Досить мала кількість сучасних сайтів створюються і управляються вручну. Сьогодні для цих цілей використовуються автоматизовані системи, а саме CMS (Content Management System або Системи Управління Вмістом). Подібне програмне забезпечення дозволяє не тільки швидко створювати сайти, а й надає користувачам безліч інструментів для подальшого управління ним.

Якщо говорити про CMS Bitrix, то всі можливості даної платформи можна описати приблизно так:

  • Створення сайтів на 1С Бітрікс – на перший погляд досить легка процедура, але потребує спеціальних знань у WEB-програмування.
  • Всі сайти на Бітрікс можуть бути доповнені десятками готових модулів, які дозволять перетворити звичайну сторінку в потужний інформаційний портал, інтерактивний блог, інтернет магазин і т.д.
  • Платформа надає користувачеві весь набір інструментів, що дозволяє управляти (додавання, видалення, оновлення та інші операції) будь-яким вмістом на сайті – статтями, фотографіями, мультимедіа (фільми, музика і т.п.), документами і інше.

Якщо ви вперше чуєте про Бітрікс, тоді вам слід також знати, що існує кілька редакцій даного програмного продукту. Кожна з окремих редакцій має свій власний набір інструментів і використовується для вирішення своєї конкретної задачі. Ось найпопулярніші:

  • 1С Бітрікс: Управління сайтом. Використовується в основному для створення інформаційно-розважальних порталів, форумів, блогів та інших сайтів, які передбачають наявність великої кількості різної інформації.
  • 1С Бітрікс: Корпоративний портал. Редакція призначена для потреб великих компаній. Тут є інструменти, що дозволяють вести облік робочого часу, реєструвати відвідувачів, автоматизувати ряд бізнес-процесів і т.д.
  • 1С Бітрікс: Інтернет магазин. Дана редакція цілком присвячена веденню бізнесу в мережі. Платформа включає інструменти для автоматичного стеження за товарообігом, видачі звітності про продажі, дозволяє інтегрувати в сайт модулі платіжних систем і багато іншого.

Переваги 1С Бітрікс

Крім широких функціональних можливостей система Бітрікс (корпоративний портал, інтернет магазин, управління сайтом або інша редакція) має і ряд інших переваг. Сюди відносяться:

  • Дана платформа – це продукт компанії «1С Бітрікс». Тобто, на відміну від зарубіжних аналогів, тут абсолютно все російською мовою, в тому числі опис функцій, довідкові матеріали і все інше.
  • Система визнана однією з найефективніших і безпечних на сьогоднішній день. Ми впевнено можемо сказати, що замовлений у нас сайт на Бітрікс, що не буде містити будь-яких «дірок». Ви можете не турбуватися про втрату інформації, чи несанкціонований доступ.
  • Висока продуктивність. Розробка сайтів на Bitrix, особливо великих, в обов’язковому порядку включає в себе процедури по збільшенню продуктивності. Досягається це двома шляхами – збільшення потужності комп’ютерів, де буде знаходитися сайт, або впровадження «розумних» програмних засобів, що дозволяють знизити навантаження на центральний процесор. Бітрікс надає всі програмні можливості, а наша команда вміє ними користуватися.

Чому ми?

Компанія «Planeta-Web» має великий досвід у створенні та супроводі сайтів будь-якого призначення. Якщо ви зробили вибір на користь створення на Бітрікс інтернет магазину, корпоративного, інформаційно-розважального або будь-якого іншого сайту, ми можемо гарантувати вам якісний результат. Наша компанія також може допомогти вам розібратися з усіма тонкощами в роботі з платформою 1С Бітрікс, щоб ви в майбутньому вправно управляли власним сайтом самостійно.

Працюємо відкрито: весь процес – від початку створення сайту до його здачі в експлуатацію – будете контролювати самі. Від вас вимагається лише інформація та побажання, решту ми візьмемо на себе!